Shitet banesa 3 dhomëshe 62m2, kati 5-të në Ulpi..

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe 62m2, kati 5-të (kati i fundit) në lagjen Ulpiana, afër Ina Petroll-it. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.
Banesa është e renovuar komplet.Çmimi: 77.000€044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim