Shitet banesa 3 dhomëshe 76m2 kati 8 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 09 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Kompleksi Tregtia), me sipërfaqe 76m2, kati 8-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ësht e gaqme për banim. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 53.000€.


+386/ 49701212 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim