Shitet banesa 3 dhomëshe 83m2 kati 1 lagja Dodona

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dodon
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodon (Përball Parkut të Qytetit, te Lapidari Isa Kastrati), me siperfaqe 83m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar.Ndërtim i ri.
Çmimi: 83.000€


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim