Shitet banesa 3 dhomëshe 90m2 kati 5 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (Mbi menzen e Studentav, përball OSBE-së te VIVA Fresh) me sipërfaqe 90m2, kati 5-të, Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 ballkona, korridor, banjo dhe shpajz. Banesa është komplet e mobiluar.


Ndërtim i Ri
Çmimi: 75.000€ /Me mobile.
Çmimi: 72.500€ / Pa mobile.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim