Shitet banesa 3 dhomëshe 95m2 kati 2 Dodona

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lgjen Dodona, (Te parku i Qytetit), me siperfaqe 95m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.Ndërtim i ri.
Çmimi: 140.000€
044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim