Shitet banesa 3 dhomeshe, 83m2 Kati 1 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe, në lagjen Mati 1 (te Fitorja), me sipërfaqe 84m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo 2 ballkona dhe korridor.
Shitet komplet e Mobiluar.Ndërtim i ri.
Çmimi: 87.000€


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim