Shitet banesa 3 dhomeshe ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 04 Gsh 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe e renovuar në Dardani me sipërfaqe prej 84m2 dhe gjindet në katin e II. Banesa ka sallonin, 2 dhoma gjumi, kuzhinën me trepezari, 2 banjo dhe ballkonin.
Çmimi është 110,000 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim