Shitet banesa 3 dhomeshe ne B.Diellit I

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 15 Tet 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit perballe furres Qerimi
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe ne lagjen Bregu I Diellit, perballe furres Qerimi me siperfaqe prej 84 m2, e cila gjindet ne katin e trete.
Banesa eshte e renovuar ne teresi dhe posedon dhomen e dites, kuzhinen, trapezarine, dy dhoma te fjetjes, dy banjo, ballkoni dhe podrumi.
Ekziston lifti ne ndertese qe funksionon rregullisht.
Banesa eshte e kthyer kah Lindja dhe Perendimi.
Cmimi i baneses eshte 120,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim