Shitet banesa 3 dhomeshe ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 12 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe e renovuar ne Dardani me siperfaqe prej 84m2 faktike,ndersa me dokumentacion ka 62m2 +aneksin e kontrates per metra shtese dhe gjindet ne katin e II. Banes aka sallonin,kuzhinen me trepezari, 2 dhoma gjumi, banjon, korridorin, ballkonin. Çmimi:99.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim