Shitet banesa 3 dhomeshe ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 02 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne qender te Prishtines, kati i trete me 90 m2 netto dhe 106 m2 brutto.
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar. Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen me trapezari , dy dhoma gjumi, dy banjo me wc, tre ballkona, podrumi. Banesa ka pamje kah Lindja dhe Perendimi, ka ngrohje qendrore te qytetit, klime.
Çmimi i baneses eshte 180,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim