Shitet banesa 3 dhomeshe ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 25 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

113 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3dhomeshe e renovuar ne Qender me siperfaqe prej 65m2 dhe gjindet ne katin e IV. Banesa ka sallonin,kuzhinen me trepezari,2 dhoma gjumi, korridorin,banjon,ballkonin 10m2. Ashensori punon nonstop. Çmimi:113.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim