Shitet banesa 3 dhomeshe ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 13 Nën 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Ulpiane afer AAK-se me siperfaqe prej 65m2 dhe gjindet ne katin e III.Banesa ka qendrimin ditor me kuzhine,2 dhoma gjumi,korridorin,banjon,2 ballkona.Ka pamje kah rruga kryesore.Çmimi:88.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim