Shitet banesa 3 dhomshe 66m2 kati 4 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 28 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, afër stacionit të Autobusave 4), me sipërfaqe 66m2, kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë , 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, shitet me mobile. Bahet bartja te noteri.


Ndertim i vjeter.
Çmmi: 65.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim