Shitet banesa 3 dhomshe 67m2kati 1 Qender

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Qendër (afër Grandit te Zahir Pajaziti, afër Euleksit), me sipërfaqe 67m2 (Neto) , kati 1-rë. Banesa e ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të gjumit, korridor shpajz dhe banjo. Banesa ka parking Rrugor, e përshtatshme për banim, dhe për afarizëm. Me dokumenta në rregull me bartje te noteri.


Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 115.000 €.


049701212 (VIBER)


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim