Shitet banesa 3 dhomshe 78m2 kati 2 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 30 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (përball banesave të bardha afër standardit), me sipërfaqe 78m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e mobiluar, e gatshme për banim.

Ndertim i ri.
Çmimi:60.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim