Shitet banesa 3 dhomshe 87m2 kati 5 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e diellit (të banesat e hirta afër furrës Qerimi 2), me siperfaqe 87m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo. ballkon dhe korridor.Banesa është e gatshme per banim.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 87.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim