Shitet banesa 3 dhomshe 89m2 kati 3 Lagja Spitalit

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 19 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Chelsi Point) me sipërfaqe 89m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo ballkon dhe korridor. E gatshme për banim.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 59.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim