Shitet banesa 3 dhomshe 90m2 kati 4 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit, (Banesat e Kuqe, përball Furra Qerimi 1), me siperfaqe 90m2 (hapsir Fizike 100m2) kati 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo dhe korridor. Shitet me mobile, komplet e rinovuar. Me dokumenta në rregull.


Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 125.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim