Shitet banesa 3 dhomshe 92m2 kati i 3 ne Arberi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëri
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 92m², kati i 3-te në lagjen Arbëria. Banesa është e mobiluar komplet dhe shitet me mobile Ka këtë përbërje:
- sallon me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi është 80.000 euro me mobile.


Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
+37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim