Shitet banesa 3 dhomshe 93m2 kati 4 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesat e Kuqe
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit, (Banesat e Kuqe, nën Ambullant), me siperfaqe 93m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona, Shpajz dhe korridor. Shitet me mobile. Me dokumenta në rregull.


Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 100.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim