Shitet banesa 3 dhomshe 97m2 kati 1 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 08 Mar 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Kodra e Diellit (afër Standardit), me sipërfaqe 97m2, kati 1-rë. Banesa e ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Me leje ndërtimi, parakontrata bëhet te noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 70.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim