Shitet banesa 4 dhomëshe 100m2 kati 2 Top Hane

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Top Hane (te Viva Fresh, afër Sh.F.Meto Bajraktari) me sipërfaqe 100m2 kati 2-të. Banesa ka sallonë me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, banjo,2 wc shpajz dhe ballkon qe i perfshin 3 dhomat e gjumit.
Ndertim i ri.
Çmimi: 85.000€


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim