Shitet banesa 4 dhomëshe 102m2 kati 5 Lagja Dodona

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

86 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 4 dhomëshe për shitje në lagjen Dodona, (te Dami i Pleqve, rruges për Germi) me siperfaqe 86m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo,ballkon dhe koridor.


Ndërtim i ri
Çmimi: 86.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim