Shitet banesa 4 dhomëshe 116m2 kati 8 L. Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjen Spitalit
Sipërfaqe: 116 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Rr. Muharrem Fejza, Përball Tregu Grup), me sipërfaqe 116m2 kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Përfundon në fund të vitit 2019. Parakontrata bëhet të Noteri

Ndertim i Ri.
Çmimi: 76.500€. I Negocjushem

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim