Shitet banesa 4 dhomeshe e renovuar ne B.Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 13 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit-prapa Qendres Tregtare
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë

Shitet banesa e renovuar në Breg të Diellit prapa Qendrës Tregtare me sipërfaqe prej 100m2 dhe gjindet në katin e IV.Banesa ka sallonin e madh ,3 dhoma gjumi, kuzhina me trepezari ,2 banjo, ballkoni i madh.Çmimi:130.000 euro i diskutueshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim