Shitet banesa 4 dhomeshe ne B.Diellit I

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 15 Tet 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit afer Qendres Tregtare
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e renovuar në Breg të Diellit prapa Qendrës Tregtare me sipërfaqe prej 100m2 dhe gjindet në katin e IV.Banesa ka sallonin e madh ,3 dhoma gjumi, kuzhina me trepezari ,2 banjo, ballkoni i madh.Çmimi:130.000 euro I diskutueshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim