Shitet banesa 4 dhomeshe ne Breg te Diellit

Shitet nga: Shkumbin 18 Maj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

107 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit, Rruga B
Sipërfaqe: 112.75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomeshe (112, 75 neto) ne katin e shtate, ndertim i ri, e gatshme per banim.
Banesa ka dhomen e dites me kuzhine, 3 dhoma te fjetjes, garderobe, 2 banjo, shpajz, ballkon dhe korridorin. Banesa eshte ndertim i VG construction, objekti relax 5 qe gjendet ne Breg te Diellit, tek rrethi ne rrugen B, Mati 1, me pamje te bukur kah rrethi dhe rruga.
Banjo eshte e rregulluar vecmas me pllaka nga porcelani (45 euro m2), po ashtu edhe parketi eshte i cilesise me te larte prej bungu (60 euro m2), te rregulluara me pagese shtese nga pronari.

Per informata shtese thirrni ne tel 044/ 188 366.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim