Shitet banesa 4 dhomeshe ne Dardani -Pejton

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 15 Tet 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani perballe Santese
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe me siperfaqe prej 112 m2, kati I peste ne Dardani (Pejton). Banesa eshte e regjistruar ne kadaster, e renovuar ne teresi dhe e mobiluar. Ka pamje te bukur te qytetit, ngrohje qendrore, klima, dhe lifti punon regullisht.
Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen, trapezarine, shpajzin, tri dhoma te fjetjes, banjon e madhe, toaletin, dy ballkona.
Çmimi I baneses eshte 160,000 euro i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim