Shitet banesa 4 dhomeshe ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 25 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomeshe ne Qender me siperfaqe prej 100m2 dhe gjindet ne katin e VII. Banesa ka sallonin,3 dhoma gjumi,kuzhinen me trepezari, banjon,korridorin,ballkonin. Ashensori punon nonstop.Çmimi:165.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim