Shitet banesa 4 dhomshe 89m2 kati i 5-te, Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 89m2, kati 5-te, mbi Kurriz ne lagjen Dardania. Banesa eshte e renovuar dhe mobiluar komplet, eshte me 3 nivele dhe ka kete renditje:
Niveli i pare: kuzhina me trapezari
Niveli i dyte: salloni, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
Niveli i trete; 2 dhoma gjumi, banjo
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 110.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim