Shitet banesa 4dhomshe 120m2, kati 7, Kalabri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e re dhe e gatshme 120m2, ne katin e 7-te, Blloku 1, ndertim i Oti Com, mbrapa Kompleksit Dardha. Banesa eshte 4 dhomeshe, orientimi jug-linjde pamja nga qyteti, me ngrohje qendrore, ashensori me kartele. Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor
- kuzhine me trapezari
- 3 dhoma te fjetjes,
- 2 banjo,
- koridor,
- ballkon,
- garazha per veture 6000 euro
Qmimi eshte 780 euro per m2,qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim