Shitet banesa 51 m2, kati III

Shitet nga: Niki 16 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Parku i Qytetit (Slovenia Sporti)
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është në katin e tretë, shitet e mobiluar dhe është e pajisur me të gjitha mobiljet e reja dhe luksoze çfarë i duhen një familje, është e siguruar edhe me një derë të hekurit nga ana e jashtme dhe është e izoluar mirë (dimrit nxehtë dhe verës fllad), ka një dhomë të fjetjes (me orendi të reja dhe shtrat ekstra), dhe sallon me kuzhinë, ballkon të pastër dhe të qetë (jo nga rruga, as pluhuri nuk e kap), banjo (e renovuar tërësisht, plus ore te ujit individuale), është e kyçur me kabllovik, internet dhe telefon, ka ngrohje qëndrore individuale, e shtruar me parket, dhe sapo është lyer me polikollor.

Gjindet te Slovenia Sporti, afër Parkut të Qytetit, në rrugën "Gustav Majer", një rrugë e cila është rregulluar poashtu me kalldrëm dhe me ujësjellës, ka qasje në tërë qytetin dhe njihet për përparësitë që ka në Prishtinë.

Është ndërtuar në vitin 2005 dhe poashtu është aplikuar për legalizim dhe është në fazën e fundit të pajisjes me leje.

P.S. Unë jam blerësi i parë.

Ju faleminderit paraprakisht për interesimin si dhe iu lus që të thërrasin vetëm personat e interesuar seriozisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim