Shitet banesa 52.53 m2 në lagjen "Kalabria"

Shitet nga: Aliu 01 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja "Kalabria" Blloku B4, Objekti II, Banesa nr.
Sipërfaqe: 52.53 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në një lagje mjaftë atraktive të kryeqytetit, pranë Stacionit të Autobusëve. Banesa është në katin e parë ka pamje shumë të mirë në anën jugore. Ka dhomë dite, dhomë fjetje, banjo, ballkon, depo dhe është e rregulluar sipas standardeve bashkëkohore, ju mirëpresim.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim