Shitet banesa 56 m2 dhe garazha 12 m2. në lagje..

Shitet nga: Driton 06 Shk 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është ndertim i ri nga Kompania EXDC gjendet në lagjen Kalabria përballë rrethrrotullimit, Banesa ka 56 m2 (salloni , kuzhina, doma e fjetjes, banjo dhe ballkon) gjithashtu ka edhe garazhen 12 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim