Shitet banesa 56 m2, kati i parë, Rruga B, Mati 1

Shitet nga: Faton 01 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B, Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa teresisht e mobiluar me siperfaqe 56 m2 (neto). Banesa gjendet ne vijen e pare te Rruges B, Mati 1, ne kompleksin "LIN-Projekt". Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje: 1 dhome dite, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, 1 banjo, 1 podrum. Banesa ka orientim kah lindja dhe eshte ne pozite mjaft te mire. Per informata, kontaktoni ne tel: 044-230-916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim