Shitet banesa 57m2, 3 dhomeshe dhe kuzhina e veq..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 57m2, 3 dhomeshe dhe kuzhina e veqant, ne qender.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e leshume me qira si zyre me çmim te qirase 450euro.
Çmimi i shitjes eshte 125000euro i negociueshem.
Nakontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim