Shitet banesa 57m2 super e mobiluar

Shitet nga: ujkane 04 Sht 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Eshte banese e re ne lagjen e Tregtis, ne Arberi pran komunes ze re. Ka pamje te bukur dhe eshte shume e qete. Eshte e mobiluar me shije dhe eshte e kompletuar plotesishte per banim te rehatshem. Arsyeja pse ne duam ta shesim eshte sepse tani jemi zgjeruar me familje dhe na duhet me shume hapesire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim