Shitet banesa 58 m2 ne Qender te Prishtines

Shitet nga: Agron Raifi 20 Mar 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Rr. "Bajram Kelmendi" Nr. 1A
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 58 m2 ne Qender te Prishtines.

Banesa gjendet ne katin e 4 ne Kompleksin bizneso-banesor Dodona 1 ne Rr. "Bajram Kelmendi" Nr. 1A (menjehere mbrapa Teatrit Kombetar).

Banesa eshte e re, moderne dhe e pabanuar, ndersa objekti eshte i ndertuar ne vitin 2010. Per cdo informate te metejshme mund te kontaktoni pronarin ne numrin: 044-249/146. Cmimi caktohet me marreveshje.

Objekti posedon te gjitha lejet e nevojshme komunale dhe banesa posedon dokumentacionin e plote te rregullte se bashku me certifikaten e pronesise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim