Shitet banesa 63 m2, kati dyte, afer fakulteti

Shitet nga: Agjencioni ALDO 26 Maj 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: te Fakulteti Jurdik, Prishtine
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në qendër, prapa sheshit Zahir Pajaziti, pranë Fakultetit Jurdik dhe Fakultetit të Arteve

Shitet banesa ndërtim i vjetër, në qendër, prapa sheshit Zahir Pajaziti, pranë Fakultetit Juridik dhe përballë Fakultetit të Arteve, ku ka qenë Kafeneja Jonë. Banesa ka 62,05 m2 me letra dhe ka dy dhoma, kuzhinën me tryezari që mund të shfrytëzohet si dhomë e ditës, dy ballkona, podrumin me rreth 20 m2. Banesa është në katin e dytë, të fundit të ndërtesës, përmbi e ka kulmin me lartësi të madhe. Banesa ndodhet në një zonë të qetë të qendres dhe ka pamje të bukur në dy anë të qytetit. Ajo është pjesërisht e rinovuar. Çmimi 1900 Euro/m2 i negociueshëm.
044 444 221
049 559 144
viber +377 44 444 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim