Shitet banesa 63m2

Shitet nga: Banesa 14 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 63m2 ne katin e 2 ne Prishtine. Banesa gjendet ne Veternik ka pamje nga Prishtina shume te bukur. Banesa ka sallon me kuzhin dhom gjumi ballkon dhe banjo. Banesa eshte e re dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim