Shitet banesa 63m2 ne Lagje Spitalit e gatshme VG

Shitet nga: C21 01 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitalit, banesa posedon dhom gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon eshte e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim