Shitet banesa 64 m2 Neto

Shitet nga: Gazmend 19 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit II. Rr. Rifat Berisha. Prishtine
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa dy dhomshe ne Bregun e Diellit II Rr. Rifat Berisha te banesat e bardha afer shkolles fillore "Iliria" 64 m2 neto.

Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete perberje

1. Dhoma e pritjes;
2. Dhoma e gjumit;
3. Kuzhine;
4. Banjo;
5. Depo; dhe
6. Terasen

Banesa gjendet ne poziten gjeografike ne anen lindore, dielli i bie qe nga ora 06:00 deri 12:00 dhe posedon parking ne kater anet e objektit.

Per me shume ju lutem na kontaktoni ne numrat e telefonit 044403401 dhe 049285258.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim