Shitet banesa 65m2 e gatshme per banim

Shitet nga: Kajtazi 21 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin 3 ka kete renditje

Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Banjo
dhe
Ballkon

Per info ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim