Shitet banesa 67m², Lagja Mati I

Shitet nga: Banesa 22 Dhj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati I, banesat e Tregtise
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 67m², ne lagjen Mati I, kompleksi Tregtia.
Banesa gjendet ne katin e 6 dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine,
Nje dhome gjumi,
Banjo,
Ballkon dhe korridor.

Banesa eshte e re, pa shfrytezuar dhe ka ashensor, pajisjet per ngrohje qendrore, furnizim me ujë 24/7, mirembajtje te hapesires publike, interfon dhe qasje vetem nga banoret e hyrjes.

Na kontaktoni ne 044 110 861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim