Shitet banesa 70 m2 ne qender#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: delta 15 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender afer shkolles fillore elena gjika
Gjendet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe prej 70 m2
Ka dhome dite me.kuzhin dhe 2 dhoma gjumi dhe banjo.
Ballkon nuk ka.
Ka dokumentacion ne rregull.
ne qmim nuk perfshihet laminati, sanitaria e banjos dhe ca keramika.
Nr per kontakt 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim