Shitet banesa 70m2

Shitet nga: Arbnor 14 Shk 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: XHeladin Kurbaliu
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tek shkolla Teknike rruga XHeladin Kurbaliu kati i 5, 70m2 me këtë rënditje
-1 dhomë gjumi
-sallon me kuzhinë
-banjo dhe
-ballkon 950 euro m2.
Për me shum informata na kontaktoni ne numrin 044/049-123-885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim