Shitet banesa 76 m2 afer ambasades Zvicrrane

Shitet nga: Dardi 15 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e trete 76 m2 ne Prishtine afer parkut te qytetit te Ambasada e Zvicres.
Banesa ka dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhine, banjo dhe nje ballkon.
kati 3
Çmimi eshte 76000 euro

Kontakt: tel- 045 544 007 (viber),049 794 794 (viber),044 202 205 (viber)
email: ksvatra@gmail.com

Ofertat tona mund ti gjeni ne www.vatra-ks.net apo ne facebook: Vatra e Kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim