Shitet banesa 91m Mati 1.

Shitet nga: Genc 04 Pri 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e mobiluar me siperfaqe 91 m2....Banesa gjendet ne lagjen Mati 1 tek banesat e Fitores ne katin e parë...Banesa ka 2 dhoma gjumit..sallon...kuzhinë...2 banjo...korridor të gjate dhe ballkon..Ne gjendje perfekte !!Pronari ka fleten poseduese ! Mund te na kontaktoni ne numrat 044-171-788 ; 049-328-727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim