Shitet banesa 95.69 m2 ne dragodan kati 4

Shitet nga: Yll Bujupi 12 Shk 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan afer kadastrit
Sipërfaqe: 95.69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 95.69 m2 ne dragodan kati 4 me 3 dhoma gjumi nje ballkon banjo dhe wc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim