Shitet banesa Mat 1 Chelsea Point Kati 1 L. e Sp..

Shitet nga: Luan 26 Maj 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa e ime gjindet ne katin e 1re (kati perdhese esthte banim) dhe i ka 59m2 (bruto) e ku perfshin nje dhome te dites te madhe, kuzhina eshte e ndare prej dhomes se dites, nje dhome gjumi, nje ballkon nje banjo dhe nje korridor. Po ashtu perpos baneses jam pronar i garazhes e cila gjindet ne nivel te tokes (nuk ka pjerrtesi ose rampe per hyrje dalje) me dere me hapje prej se largu si dhe garazha eshte per skaj te liftit ku edhe mund te shihet ne fotografi. Garazha e ka edhe nje pjese shtese qe mund te shfrytezohet per deponimin. Cmimi i baneses eshte 800 Euro/m2 ndersa i garazhes eshte 5000 Euro, Banesa ruhet nga roja fizike, mirembahen liftat dyert e garazhave, furnizohet me uje 24 ore ne dite ku une banoj ketu prej fillimit te leshimit te banesave dhe asnjeher nuk eshte ndalur uji, Keto banesa posedojn edhe nje pjese te gjelbrimit e cila mirembahet si dhe lodrat e femijeve te cilat jane per shfrytezim vetem per banoret e banesave tona. Me fjale te tjera jane banesat me te mira te ndertuara nga punekryesit privat pas luftes ne Kosove. Banesa posedon klime edhe kom bo investime te tjera. Kuzhina eshte e lesnes me pajisje gorenje.

Banesa e ime nuk ka kurfar kontesti pronesor e as nuk eshte pjese e ndonje hipoteke si dhe eshte ne emrin tim ne kadaster me flete poseduese. Keto banesa jane prej banesave te rralla ne Prishtine qe pronaret i kan edhe ne kadaster te regjistruara si prone e qe dmth nuk kan asnje problem qoft pronesor ose tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim